https://www.traditionrolex.com/3

PureLife Centrum Normobarii i Masażu Sponsorem! - Bieg Raszyński

XIV OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI


10-04-2024

PureLife Centrum Normobarii i Masażu Sponsorem!


Do grona sponsorów w tegorocznej edycji dołącza również PureLife Centrum Normobarii i Masażu

Co mogą o sobie powiedzieć?

 

"W PureLife wierzymy w moc wewnętrznej harmonii i głębokiego relaksu. Pragnąc podzielić się z Państwem założeniami filozofii życia wellness, stworzyliśmy Centrum Normobarii i Masażu.

 

Komora Normobaryczna jest innowacyjnym urządzeniem, służącym do przeprowadzania terapii w specjalnych warunkach atmosferycznych, dobranych w taki sposób, aby wspierać witalność ludzkiego organizmu. To nowatorskie rozwiązanie, które może wspomóc niwelowanie negatywnych skutków wysokiego tempa życia oraz czynników środowiskowych.

 

 

Co więcej, nasz doświadczony zespół masażystów zadba o Państwa dobre samopoczucie, wykonując Masaż będący doskonałym sposobem na złagodzenie napięcia psychicznego i redukcję stresu. Specjalistyczne techniki masażu pomogą rozluźnić napięte mięśnie, eliminując uczucie sztywności i bólu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.purelife.net.pl , aby dowiedzieć się więcej o dobroczynnym wpływie świadczonych przez nas usług.

 

Wybór sposobu Rezerwacji należy do Państwa!

Wizyty rezerwować można:

 

Przez aplikację Booksy (przycisk zarezerwuj teraz)

 

Telefonicznie pod numerem +48 502 448 811

 

Poprzez formularz kontaktowy na stronie www.purelife.net.pl/rezerwacja/

 

Przez aplikację czat Messenger, także na stronie internetowej

 

Adres: Nasze Centrum znajduje się przy ulicy Aleja Krakowska 43, 05-090 Janki, nieopodal Warszawy, w pobliżu Centrum Janki oraz IKEA."


realizacja ONEdot

https://www.traditionrolex.com/3