X OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI


19-03-2018

GRAVITAN Health And Sports Clubs


Oficjalnym partnerem naszego biegu jest GRAVITAN Health And Sports Clubs.

Gravitan to najnowocześniejsze kluby fitness w Warszawie. W ofercie klubu można znaleźć wszystkie elementy, jakie powinien posiadać klub fitness klasy Premium. Na terenie fitness klubu Gravitan znajdują się m.in.: siłownia, strefa cardio, Multi Cross Zone, indoor cycling, strefa relaksu (sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, grota solna z tężnią). Profesjonalni trenerzy przeprowadzą najlepszy trening personalny w Warszawie.
 

Podczas IX Ogólnopolskiego Biegu Raszyńskiego Gravitan udostępni swoją specjalną strefę promocyjną, w której znajdować się będzie stoisko sprzedażowe oraz strefa dla dzieci z mini siłownią. Na rynku w Raszynie wykwalifikowani trenerzy poprowadzą dla wszystkich biegaczy rozgrzewkę przed Biegiem Raszyńskim. Wspólnie przy rytmach muzyki rozgrzejemy się do biegu, aby być dobrze przygotowanym do pokonania 10 km trasy.
 

Gravitan ufundował również wspaniałe nagrody w postaci Voucherów dla zwycięzców z Gminy Raszyn:
 

- karnet 3 miesięczny za zajęcie 1-go miejsca w kategorii kobieta/mężczyzna w Gminie Raszyn

- karnet 2 miesięczny za zajęcie 2-go miejsca w kategorii kobieta/mężczyzna w Gminie Raszyn

- karnet miesięczny za zajęcie 3-go miejsca w kategorii kobieta/mężczyzna w Gminie Raszynie
 

Dla wszystkich uczestników IX Biegu Raszyńskiego Gravitan ufundował vouchery wejściowe do klubu. Vouchery będą dołączone do pakietów startowych. Będzie je można wykorzystać we wszystkich klubach Gravitan w Warszawie.
 

Gravitan ufundował również nagrodę specjalną dla najstarszej uczestniczki i uczestnika Biegu Raszyńskiego w postaci miesięcznego karnetu do Gravitan.
 

W ramach naszej współpracy Gravitan zaprasza wszystkich biegaczy po odbiór pakietów startowych. W dniach 3.04 – 07.04 w Gravitan Janki będzie można odebrać swój pakiet startowy. Warto zrobić to wcześniej, aby uniknąć kolejek w biurze zawodów w dniu Biegu Raszyńskiego.
 

Wizyta w klubie u naszego oficjalnego partnera, będzie doskonałą okazją do poznania Gravitan Janki. Zapraszamy w godzinach 6:00 - 23:00 , a w sobotę przed biegiem do godz. 16 adres klubu: Plac Handlowy Janki pl.Szwedzki 3


realizacja ONEdot